Raadsleden

In de raadsvergadering van woensdag 28 maart 2018 zijn de geloofsbrieven van de nieuw benoemde raadsleden onderzocht en in orde bevonden. Zij zijn in de vergadering van donderdag 29 maart geïnstalleerd.

Nevenfuncties raadsleden

PvdA – 4 zetels

Alida Michels (PvdA)
fractievoorzitter
Alida Michels
Telefoon: 0597 – 67 20 89 / 06 – 50 90 96 34
Mailadres: alida.michels@gemeente-oldambt.nl

 

Hilbert Flokstra (PvdA)
Hilbert Flokstra
Telefoon: 06 – 48 53 88 73
Mailadres: hilbert.flokstra@gemeente-oldambt.nl


Geert Kluiter (PvdA)

Geert Kluiter
Mailadres: geert.kluiter@gemeente-oldambt.nl

 

Fred Greven (PvdA)


Telefoon: 06 – 27 00 29 78
Mailadres: fred.greven@gemeente-oldambt.nl

 

SP – 4 zetels

Martin Viel (SP)
fractievoorzitter
Martin Viel
Telefoon: 06 – 83 53 23 32
Mailadres: martin.viel@gemeente-oldambt.nl

 

Linda Bolderman-Lesterhuis (SP)
Linda Bolderman-Lesterhuis
Mailadres: linda.bolderman@gemeente-oldambt.nl

 

Harma Nobbe (SP)
Harma Nobbe
Telefoon: 0597 – 85 04 33
Mailadres: harma.nobbe@gemeente-oldambt.nl

 

Johannes Wesselink (SP)

Ter vervanging van raadslid Cor Mulder tot en met 22 januari 2019
06 – 52 54 25 23
johannes.wesselink@gemeente-oldambt.nl

 

VVD – 3 zetels

 

Harold de Groot (VVD)
fractievoorzitter

Telefoon: 06 – 51 74 88 66
Mailadres: harold.degroot@gemeente-oldambt.nl

 

Cindel Hessels-Slijm (VVD)
Cindel Hessels-Slijm
Telefoon: 06 – 25 13 51 18
Mailadres: cindel.hessels@gemeente-oldambt.nl


Sander Leuning (VVD)


Telefoon: 06 – 39 56 86 06
Mailadres: sander.leuning@gemeente-oldambt.nl

 

VCP – 3 zetels

Engel Modderman (VCP)
fractievoorzitter
Engel Modderman
Telefoon: 06 – 15 86 72 46
Mailadres: engel.modderman@gemeente-oldambt.nl

 

Jan Kenter (VCP)
Jan Kenter
Telefoon: 06 – 40 46 68 88
Mailadres: jan.kenter@gemeente-oldambt.nl

 

Alma de Groot (VCP)
Alma de Groot
Mailadres: alma.degroot@gemeente-oldambt.nl

 

Gemeentebelangen Oldambt – 3 zetels

Ger Klein (Gemeentebelangen Oldambt)
fractievoorzitter
Ger Klein
Telefoon: 06 – 51 11 97 37
Mailadres: ger.klein@gemeente-oldambt.nl

 

Petra Kugel (Gemeentebelangen Oldambt)
Petra Kugel
Mailadres: petra.kugel@gemeente-oldambt.nl

 

Martin Doornbos (Gemeentebelangen Oldambt)

Mailadres: martin.doornbos@gemeente-oldambt.nl

 

Partij voor het Noorden – 3 zetels

Jurrie Nieboer (Partij voor het Noorden)
fractievoorzitter
Jurrie Nieboer
Telefoon: 06 – 50 41 50 00
Mailadres: jurrie.nieboer@gemeente-oldambt.nl

 

Kirsten Bos-Perdok (Partij voor het Noorden)
Kirsten Bos-Perdok
Mailadres: kirsten.bos@gemeente-oldambt.nl

 

Mark Kalse (Partij voor het Noorden)
Mark Kalse
Telefoon: 06 – 55 47 78 78
Mailadres: mark.kalse@gemeente-oldambt.nl

 

CDA – 2 zetels

Tim van Bostelen (CDA)
fractievoorzitter
Tim van Bostelen
Telefoon: 06 – 29 41 65 62
Mailadres: tim.vanbostelen@gemeente-oldambt.nl

 

Bianca Lubberts-van Raaij (CDA)
Bianca Lubberts
Mailadres: bianca.lubberts@gemeente-oldambt.nl

 

D66 – 1 zetel

Fokke Fennema (D66)
fractievoorzitter
Fokke Fennema
Mailadres: fokke.fennema@gemeente-oldambt.nl

 

ChristenUnie – 1 zetel

Gert Jan Bolt (ChristenUnie)
fractievoorzitter
Gert Jan Bolt
Telefoon: 06 – 42 54 58 64
Mailadres: gertjan.bolt@gemeente-oldambt.nl

 

Oldambt Aktief – 1 zetel

Nico Postmus (Oldambt Aktief)
fractievoorzitter
Nico Postmus
Telefoon: 0597 – 55 25 42 / 06 – 15 01 12 45
Mailadres: nico.postmus@gemeente-oldambt.nl