Klik hier voor een overzicht van de nevenfuncties van de raadsleden
Bekijk hier hoe de zetels zijn verdeeld over de partijen.

SP

M. (Martin) Viel

Functie: Fractievoorzitter SP
Viel-Martin
Adres: Snikke 11, 9679 ZM Scheemda
Mobiel nummer: 06 – 83 53 23 32
E-mail adres: m.viel@gemeente-oldambt.nl

W.H. (Willem) Nomden

Functie: Gemeenteraadslid SP
Nomden-Willem
Adres: Ganzedijk 57A, 9684 EN Finsterwolde
E-mail adres: w.nomden@gemeente-oldambt.nl

L. (Linda) Bolderman-Lesterhuis

Functie: Gemeenteraadslid SP
Bolderman-Lesterhuis-Linda
Adres: Engelstestraat 33, 9671 BG Winschoten
E-mail adres: l.bolderman@gemeente-oldambt.nl

G.J. (Gerda) Siks

Functie: Gemeenteraadslid SP
Siks-Gerda
Adres: Het Boschplein 1, 9671 GB  Winschoten
Mobiel nummer: 06 – 29 04 24 33
E-mail adres: g.siks@gemeente-oldambt.nl

C.H. (Cor) Mulder

Functie: Gemeenteraadslid SP
Mulder-Cor
Adres: Ludensweg 100, 9675 AS Winschoten
E-mail adres: c.mulder@gemeente-oldambt.nl

 

VCP

E. (Engel) Modderman

Functie: Fractievoorzitter VCP
Modderman-Engel
Adres: Ekamperweg 12, 9682 VH Oostwold
Mobiel nummer: 06 – 15 86 72 46
E-mail adres: e.modderman@gemeente-oldambt.nl

J.A. (Jan) Kenter

Functie: Gemeenteraadslid VCP
Kenter-Jan
Adres: Grintweg 102, 9674 GE Winschoten
Mobiel nummer: 06 – 40 46 68 88
E-mail adres: j.kenter@gemeente-oldambt.nl

A.M. (Annemiek) Noordegraaf

Functie: Gemeenteraadslid VCP
Udema-Annemiek
Adres: Veenweg 70, 9686 SK Beerta
Mobiel nummer: 06 – 54 93 22 90
E-mail adres: a.noordegraaf@gemeente-oldambt.nl

A. (Alma) de Groot

Functie: Gemeenteraadslid VCP
Groot-Alma de
Adres: Singellaan 85, 9677 RP Heiligerlee
E-mail adres: a.degroot@gemeente-oldambt.nl

 

PvdA

A.J. (Alida) Michels

Functie: Fractievoorzitter PvdA
Michels-Alida
Adres: Transportbaan 33, 9672 BJ Winschoten
Telefoonnummer: 0597 – 67 20 89
Mobiel nummer: 06 – 50 90 96 34
E-mail adres: a.michels@gemeente-oldambt.nl

P.A. (Lex) Geesink

Functie: Gemeenteraadslid PvdA
Geesink-Lex
Adres: Hindrik Bovenlaan 3, 9681 CD Midwolda
Telefoonnummer: 0597 – 55 27 92
E-mail adres: l.geesink@gemeente-oldambt.nl

H.M. (Hilbert) Flokstra

Functie: Gemeenteraadslid PvdA
Flokstra-Hilbert
Adres: Ranonkelstraat 13, 9675 MD Winschoten
Mobiel nummer: 06 – 48 53 88 73
E-mail adres: hilbert.flokstra@gemeente-oldambt.nl

F.J. (Fred) Greven

Functie: Gemeenteraadslid PvdA
Greven-Fred
Adres: Waterlelie 27, 9679 ME Winschoten
Mobiel nummer: 06 – 27 00 29 78
E-mail adres: f.greven@gemeente-oldambt.nl

 

Partij voor het Noorden

J. (Jurrie) Nieboer

Functie: Fractievoorzitter Partij voor het Noorden
Nieboer-Jurrie
Adres: Beukenlaan 9, 9674 CA Winschoten
Mobiel nummer: 06 – 50 41 50 00
E-mail adres: j.nieboer@gemeente-oldambt.nl

M.M.W. (Mark) Kalse

Functie: Gemeenteraadslid Partij voor het Noorden
Kalse-Mark
Adres: Vossenkamp 124, 9675 KM Winschoten
Mobiel nummer: 06 – 55 47 78 78
E-mail adres: m.kalse@gemeente-oldambt.nl

E.H.M. (Eveline) Oudhoff

Functie: Gemeenteraadslid Partij voor het Noorden
Oudhoff-Eveline
Adres: Niesoordlaan 42, 9681 CX Midwolda
Mobiel nummer: 06 – 21 22 82 87
E-mail adres: e.oudhoff@gemeente-oldambt.nl

 

 

CDA

P.W. (Peter) Hagedoorn

Functie: Fractievoorzitter CDA
Hagedoorn-Peter
Adres: Voorstraat 6, 9693 EG Bad Nieuweschans
Telefoonnummer: 0597 – 52 17 47
E-mail adres: p.hagedoorn@gemeente-oldambt.nl

F.J. (Frans) Huizing

Functie: Gemeenteraadslid CDA
Huizing-Frans
Adres: Wagenborgenweg 43, 9944 GB Nieuwolda
Telefoonnummer: 0596 – 54 12 27
Mobiel nummer: 06 – 53 23 45 23
E-mail adres: f.huizing@gemeente-oldambt.nl

 

 

VVD

H.M. (Hiltsje) Rijlaarsdam-Sikma

Functie: Fractievoorzitter VVD
Rijlaarsdam-Sikma-Hiltsje
Adres: Stationsstraat 58/60, 9679 EE Scheemda
Telefoonnummer: 0597 – 59 11 66
E-mail adres: h.rijlaarsdam@gemeente-oldambt.nl

F.H. (Erich) Wünker

Functie: Gemeenteraadslid VVD
Wunker-Erich
Adres: Kloostergang 7, 9675 RG Winschoten
Mobiel nummer: 06 – 14 89 46 56
E-mail adres: e.wunker@gemeente-oldambt.nl

 

 

D66

J.P. (Johnny) de Vos

Functie: Fractievoorzitter D66
Vos-Johnny de
Adres: St. Vitusholt 8e laan 4, 9674 AZ Winschoten
Telefoonnummer: 0597 – 43 29 72
E-mail adres: j.devos@gemeente-oldambt.nl

E.P. (Pascal) van Corbach

Functie: Gemeenteraadslid D66
Corbach-Pascal van
Adres: Hoofdstraat 107, 9944 AD Nieuwolda
Mobiel nummer: 06 – 33 05 44 97
E-mail adres: p.vancorbach@gemeente-oldambt.nl

 

 

ChristenUnie

G.J. (Gert Jan) Bolt

Functie: Fractievoorzitter ChristenUnie
Bolt-Gert-Jan
Adres: Oosterstraat 3, 9679 KJ  Scheemda
Mobiel nummer: 06 – 42 54 58 64
E-mail adres: g.bolt@gemeente-oldambt.nl

 

 

Oldambt Aktief

N.H. (Nico) Postmus

Functie: Fractievoorzitter Oldamt Aktief
Postmus-Nico
Adres: Nieuwe Meerlandseweg 8, 9684 VP Finsterwolde
Mobiel nummer: 06 – 15 01 12 45
E-mail adres: n.postmus@gemeente-oldambt.nl

 

 

Fractie van der Wal

G. (Geert) van der Wal

Functie: Fractievoorzitter Fractie Van der Wal
Wal-Geert van der
Adres: Zuiderveen 26, 9673 EL Winschoten
Telefoonnummer: 0597 – 75 05 55
Mobiel nummer: 06 – 15 64 53 60
E-mail adres: g.vanderwal@gemeente-oldambt.nl